5 rzeczy, które Twoja mała firma powinna zrobić tego lata

Lato już prawie nadeszło! Chociaż wakacje są zdecydowanie zalecane, nie spędzaj całego lata na relaksie.

Oto pięć rzeczy, które Twoja mała firma powinna zdecydowanie zrobić tego lata:

1. Załóż mobilną stronę internetową

Rozejrzyj się, kiedy idziesz ulicą. Prawie każda osoba jest podłączona do smartfona. Około 40 procent konsumentów woli używać swoich telefonów do wyszukiwania firm i usług w Internecie. Czy Twoja strona jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych? Jeśli nie, to dlaczego? Ułatw potencjalnym klientom znalezienie Ciebie. Zoptymalizuj swoją stronę pod kątem urządzeń mobilnych.

2. Przejrzyj swój plan marketingowy

Kiedy ostatni raz przeglądałeś swój plan marketingowy? W zeszłym miesiącu? W zeszłym sezonie? Trzy lata temu, kiedy po raz pierwszy założyłeś firmę?

Może warto rozważyć zakup reklamy lub opublikowanie ogłoszenia. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić, upewnij się, że taktyka marketingowa jest zgodna z prawem.

3. Rozwiń swój biznes

Czy Twój biznes rozwinął się od zeszłego roku? Czy jesteś gotowy, aby zatrudnić pracownika lub niezależnego kontrahenta?

Wystarczy upewnić się, że wiesz, wszystkie obowiązki i wymagania związane z zatrudnieniem pracownika, takie jak minimalna płaca lub wymagania dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego.

Na przykład, Seattle’s uchwalił prawo zwiększające minimalną płacę do 15 dolarów. Jednak dla małych firm zatrudniających mniej niż 500 pracowników, płaca minimalna nie wzrasta do 15 dolarów aż do 2021 roku.

4. Przegląd polityki dotyczącej molestowania i dyskryminacji

Polityka Twojej firmy dotycząca molestowania i dyskryminacji powinna być aktualna.

Jeśli masz taką politykę, ale nie przeglądałeś jej od lat, przejrzyj ją teraz i dokonaj aktualizacji, jeśli to konieczne. Jeśli twoi pracownicy również nie widzieli polityki od jakiegoś czasu, zaplanuj kilka szkoleń, aby przypomnieć im, co powinno, a co nie powinno mieć miejsca w miejscu pracy.

Jeśli jeszcze nie napisałeś jednego, zrób to teraz.

5. Plan na przyszłość

Nie chcę być chorobliwy, ale życie może się zmienić w mgnieniu oka. Co stanie się z Twoją firmą, jeśli coś miałoby się stać z Tobą? Czy Twoja rodzina zostanie obciążona długami i zobowiązaniami firmy? Czy twój dawno zaginiony brat będzie walczył z twoim współmałżonkiem o kontrolę nad firmą? Jeśli jeszcze nie masz testamentu, skonsultuj się z prawnikiem i sporządź testament. Jeśli masz już testament, ale nie ma w nim wzmianki o twoim biznesie, zaktualizuj go tego lata.

Nie masz pewności co do prawa i jego zastosowania w Twoim biznesie? Skonsultuj się z doświadczonym prawnikiem biznesowym, aby uzyskać pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *