Vaporizer z trawką na szpitalnym oddziale położniczym trafia do aresztu w Fla. Mężczyzna aresztowany

Świętowanie narodzin dziecka poprzez palenie cygara może być już przeszłością, ale co z paleniem waporyzatora? Wystarczy zapytać mężczyznę, który został aresztowany za rzekome używanie waporyzatora do trawki na szpitalnym oddziale położniczym.

Nawet jeśli vaporizery lub e-papierosy są legalne na Florydzie, nie można ich używać wszędzie. A używanie ich z nielegalnymi narkotykami może skutkować bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem za kratkami.

Czy vaporizery są środkami odurzającymi?

Bastin najwyraźniej odwiedzał swoją dziewczynę na oddziale położniczym, ale z doniesień prasowych (ani z jego raportu z aresztowania) nie wynika jasno, czy był ojcem dziecka. Niezależnie od tego, Bastin rzekomo postanowił się wyciszyć na oddziale – pomysł, który nie przeszedł testu węchu.

Prawa dotyczące posiadania narkotyków zazwyczaj zabraniają posiadania akcesoriów, które są urządzeniami używanymi do zażywania lub przyjmowania nielegalnych narkotyków. Może to obejmować crack rurki, strzykawki, a w niektórych przypadkach, vaporizers używane do puli. Na Florydzie, jest to nielegalne dla osoby, która używa akcesoriów narkotykowych do wdychania, wstrzykiwania lub przyjmowania substancji kontrolowanej.

Bastin prawdopodobnie nie zostałby oskarżony o używanie akcesoriów, gdyby używał vaporizera do palenia tytoniu. Palił jednak marihuanę, która na Florydzie jest substancją kontrolowaną. Tak więc zgodnie z prawem Florydy, vaporizer może być potencjalnie uznany za środek odurzający w tym przypadku.

Używanie vaporizerów w pomieszczeniach zamkniętych

Mimo że Bastin został aresztowany za posiadanie marihuany i akcesoriów narkotykowych, prawdopodobnie i tak wpadłby w kłopoty za używanie vaporizera do palenia jakiejkolwiek substancji na oddziale położniczym.

Niektórzy ludzie fałszywie wierzą, że mogą palić e-papierosy w pomieszczeniach zamkniętych, ponieważ nie wytwarzają one dymu. Jednak niektóre stany, takie jak New Jersey, mają całkowity zakaz palenia e-papierosów w miejscach publicznych.

Jak podaje organizacja Tobacco Prevention Network of Florida, na Florydzie nie wprowadzono ogólnokrajowego zakazu używania e-papierosów lub vaporizerów w pomieszczeniach zamkniętych, jednak w kilku lokalnych jurysdykcjach zakazano ich używania w miejscach, w których tradycyjny tytoń jest już zakazany. Dotyczy to między innymi miasta Stuart, gdzie Bastin został aresztowany. Zatem nawet gdyby Bastin zapalał tytoń, nadal mógłby mieć kłopoty z powodu używania waporyzatora w pomieszczeniach zamkniętych.

Bastin został aresztowany i wysłany do więzienia w Martin County. Może następnym razem, gdy Bastin będzie chciał się odstresować, powinien spróbować technik głębokiego oddychania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *