Aktor 'McGruff the Crime Dog’ dostaje 16 lat za narkotyki i broń

Z tragiczną ironią, policja i prokuratura „wzięła na celownik przestępczość”, skazując psa McGruffa na 16 lat więzienia za masową działalność narkotykową i posiadanie broni, w tym granatnika.

John R. Morales, 41, były aktor, który grał psa walczącego z przestępczością, został zatrzymany za przekroczenie prędkości w Galveston w Teksasie w 2011 roku. Prawdziwy pies (ten z odmiany do węszenia narkotyków) wydał go za trawkę.

To, co potem odkryła policja, było z pewnością dziwniejsze niż fikcja.

Pot Enterprise, wyrzutnia granatów

Po tym, jak pies do węszenia narkotyków wskazał policjantom skrytkę Moralesa, ci przeszukali jego samochód i odkryli plany krytych obiektów do uprawy marihuany wraz z nasionami marihuany, donosi KHOU-TV z Houston.

Ale to, co władze odkryły podczas nalotu na dom Moralesa, naprawdę wpędziło go do paki.

Podczas nalotu, władze znalazły ponad 1000 roślin doniczkowych i arsenał broni, w tym granatnik.

Nawet jeśli próbujesz odciąć się od przestępczości w stylu „Rambo”, możesz stanąć przed federalnymi zarzutami o posiadanie broni za posiadanie niezarejestrowanych granatów lub granatników.

Chociaż granatnik jest zaskakująco łatwy do zdobycia, według Departamentu Sprawiedliwości, jest on uważany za „urządzenie niszczące”, a zatem podlega National Firearms Act i wymaga zgody ATF na transfer.

Dodajmy to do zarzutów o handel narkotykami za uprawę marihuany na 1000 roślin, a otrzymamy wysokie kary. Ruh-roh.

16 lat w psim pudle

Morales został skazany na 16 lat w więzieniu dla ludzi po zaakceptowaniu ugody. To powinno dać mu mnóstwo czasu na napisanie „Pound Puppies II: The Demise of McGruff”.

Jak dowiedzieliśmy się od wyjątkowo przedsiębiorczej Suburban Pot Mom, wyszukane operacje uprawy trawki mogą prowadzić do długiego więzienia. Na wyrok składa się wiele czynników, ale zepsucie sędziego nigdy nie pomaga.

Jak powiedziała Moralesowi sędzia okręgowa Vanessa Gilmore przed wyrokiem: „Wszystko, co o tobie czytam, sprawia, że wydajesz się być przerażającą osobą”.

Aby być sprawiedliwym, McGruff zawsze wyglądał trochę przerażająco w swoim prochowcu, więc trudno powiedzieć, gdzie kończy się Morales, a zaczyna McGruff.

Kto wie, co knuje Daren Lew z D.A.R.E.?…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *