Liceum w Pensylwanii zawiesza prawie połowę uczniów … za opuszczanie lekcji

Nowy dyrektor Harrisburg High School chciał zwrócić uwagę uczniów, którzy opuszczali zajęcia i ich rodziców. „Wielu rodziców wysyła swoje dzieci do szkoły i myślą, że chodzą na zajęcia” – powiedziała Lisa Love w wywiadzie dla Patriot-News. „Musiałam dotrzeć do nich ze względu na ogromną liczbę nie chodzących na zajęcia”. Szkoła wysłała więc zawiadomienia o zawieszeniu do 500 ze swoich 1100 uczniów w zeszłym tygodniu, karząc dzieci za niechodzenie do klasy poprzez nie dopuszczenie ich do zajęć.

Choć może się to wydawać dziwną karą, została ona zaprojektowana jako część większego wysiłku szkoły w Pensylwanii w celu poprawy wyników testów, planu, który urzędnicy szkolni zamierzali przedstawić rodzicom i mediom, gdyby podczas prezentacji nie został uruchomiony alarm przeciwpożarowy.

Harrisburg High’s Lean on Me-esque wysiłki dostał nam myśleć o niektórych innych szalonych historii prawnych szkoły średniej, więc oto niektóre z naszych ulubionych, z naszych archiwów:

1. (Droga) Powrót do szkoły: Ukrainiec, 23 lata, udaje ucznia szkoły średniej

Większość z nas chciałaby być z powrotem w liceum, przynajmniej na jeden dzień. Asher Potts, z domu Artur Samarin, sprawił, że to marzenie stało się rzeczywistością na cztery lata.

2. Xanax dostarczony do szkoły w pączku spowodował aresztowania

Podkradanie narkotyków na kampus to trudna sprawa. Być może lepiej nie zwracać na siebie uwagi, wrzucając plastikową torebkę wypełnioną Xanaxem do jednego pączka i podrzucając ją do głównego biura szkoły.

3. Tematem jest żal: Liceum rozdaje kieliszki na balu maturalnym

4. Nauczycielka, która uprawiała seks z uczniem: To była wina szkoły

Nauczyciel uprawia seks z uczniem. Nauczyciel zostaje zwolniony za uprawianie seksu z uczniem. Nauczyciel następnie oskarża okręg szkolny o przymykanie oka na seks nauczyciela z uczniem w celu ratowania swojej reputacji.

5. Nauczyciel z TX bierze ucznia do łóżka, a potem do sądu

Jeśli myślałeś, że wskazywanie palcem na szkołę po złapaniu na seksie z uczniem było złe, to co z wskazywaniem palcem, prawnie rzecz biorąc, na ucznia? Ta nauczycielka pozwała ucznia, z którym miała nielegalny związek seksualny, za nagranie tego związku i wysłanie go do jego przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *