19 Najlepszych prezentów na 12 rocznicę, które zrobią duże wrażenie

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych za pośrednictwem wybranych przez nas linków.

Za każdym razem, gdy dwojgu ludziom udaje się utrzymać związek przez ponad dekadę, jest to wielka sprawa. Utrzymanie miłości przy życiu przez tak długi czas to mnóstwo pracy – głęboko satysfakcjonującej, ale jednak pracy – i myślę, że możemy się zgodzić, że praca ta zasługuje na to, by uczcić ją znaczącym prezentem. 

Podczas gdy prezent na rocznicę nie musi spełniać żadnych wytycznych, tradycyjne (jedwab i len) i nowoczesne (perły) prezenty na dwunastą rocznicę mają pewną wzruszającą symbolikę z nimi związaną. Jedwab i len są mocnymi materiałami, co zawdzięczają ciasno utkanym niciom; symbolizują one, że pary umacniają się, splatając z czasem swoje życie coraz ciaśniej. Perły są powoli i stopniowo formowane w coś pięknego i cennego. Służą one jako metafora rzadkiej i cennej natury miłości, którą pary dzielą się z innymi – miłości, która, podobnie jak perła w ostrydze, wymaga wiele czasu i wysiłku, aby ją udoskonalić.  I to jest całkowicie w porządku, jeśli chcesz pominąć tematyczne prezenty i pójść z czymś spersonalizowanym lub specyficznym dla zainteresowań i pasji Twojego małżonka.

Przeczytaj dalej, aby poznać najlepsze prezenty na 12 rocznicę.

Czego szukać w prezencie na 12 rocznicę?
Dla par 

Ponieważ dwunasta rocznica jest przeznaczona dla dojrzałych par, które dawno już przeszły przez etap miesiąca miodowego, dobrym wyborem są prezenty, które uczczą ich historię, ich opiekuńczą więź i życie, które razem zbudowali. Często takie prezenty pozwalają im spojrzeć wstecz na ich przeszłość. Reminiscing może ponownie rozpalić ten romantyczny ogień i pozwolić im zatrzymać się i pomyśleć o tym, jak wdzięczni są za siebie nawzajem i jak daleko zaszli. 

Cokolwiek, co przynosi obojgu partnerom radość, również stanowi wspaniały prezent. Artykuły gospodarstwa domowego są idealne, ponieważ są nie tylko użyteczne lub dekoracyjne, ale służą jako przypomnienie o obchodach dwunastej rocznicy przez następne lata. 

Wreszcie, wszystko, czego mogą doświadczyć razem, sprawi, że się uśmiechną: kosze upominkowe z jedzeniem lub winem, dzień spa dla pary, gra lub zajęcia. Cokolwiek to będzie, z pewnością ucieszy ich możliwość wspólnego spędzenia czasu i przeżycia czegoś nowego. 

Dla osób indywidualnych

Jeśli szukasz prezentu dla swojego partnera, przyjaciela lub członka rodziny, chcesz wybrać przedmiot, który pokaże im, jak bardzo cenisz ich i ich sukces w związku. Partnerzy powinni szukać czegoś, co mówi „wciąż cię uwielbiam” i czegoś, co wyrazi, jak bardzo doceniają opiekę, wsparcie, towarzystwo i partnerstwo ukochanej osoby.

Idealnie byłoby, gdyby przyjaciele i członkowie rodziny wybrali coś, co celebruje i pokazuje szacunek dla trwałego związku ich ukochanej osoby. Ale to jest OK, jeśli po prostu chcą dostać coś, co ich przyjaciel lub członek rodziny będzie kochać też! 

Dlaczego warto ufać pannom młodym? 

Jako beznadziejny romantyk, Mckenzie Eggers uwielbia widzieć związki, które trwają i wierzy, że powinny być obchodzone z wielką fanfarą. Ona przeszukała internet, aby znaleźć znaczące prezenty, aby pary tam mogą mieć najlepsze, najbardziej ciepłe serca rocznice możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *