18 najlepszych prezentów ślubnych dla rodziców, aby wyrazić swoją miłość

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za pośrednictwem wybranych przez nas linków.

Nic tak nie zbliża dwóch rodzin jak ślub i proces planowania ślubu. A kiedy Twoi rodzice (i rodzice Twojego partnera) byli integralną częścią czasu poprzedzającego ten wielki dzień, wypada dać im dowód uznania.

Ale prezenty ślubne dla rodziców nie muszą być szalone i wyszukane. Pomysłowość i słodki sentyment to podstawa, więc zastanów się nad spersonalizowanym prezentem lub czymś, z czego będą mogli skorzystać w dniu ślubu. Możesz też wybrać prezent, który będzie odpowiadał ich zainteresowaniom lub hobby.

Przeczytaj dalej, aby poznać najlepsze prezenty ślubne dla rodziców.

Czego szukać w prezentach dla rodziców

Coś osobistego

Proste rzeczy, takie jak dodanie monogramu, mogą sprawić, że standardowy prezent będzie bardziej osobisty i wyjątkowy.

Prezent, którego będą mogli użyć w dniu ślubu

„Dla tatusiów, którzy nie mogą się doczekać, aby zdjąć swoje buty smokingowe na parkiecie, niestandardowe trampki są świetne i mogą być dodatkowo spersonalizowane za pomocą haftu”, mówi Darcy Jusich i Kate Hayes, eksperci od prezentów i współzałożyciele Happy Cabbage. „Piękna biżuteria lub kopertówka, którą mamy mogą nosić do ślubu i nie tylko, to miły sposób na zapamiętanie wydarzenia za każdym razem, gdy je noszą” – dodają.

Przeżyciowy prezent

Pomyśl o czymś więcej niż materialne prezenty i podaruj rodzicom coś, co mogą zrobić sami, jako para, albo razem z tobą i/lub małżonkiem jako rodzina. 

FAQ

„Gorące golenie rano lub dzień przed ślubem to świetne zajęcie dla taty, a miły masaż lub masaż twarzy to idealny sposób na podziękowanie mamie” – mówią Jusich i Hayes. To również miły akcent: Poproście zespół lub DJ-a, aby zagrał Waszym rodzicom i/lub teściom pierwszy taniec z ich ślubu, aby zatańczyli do niego na weselu – sugerują. 

Te same pomysły odnoszą się zarówno do rodziców jak i teściów. Możesz także zapłacić za włosy teściowej lub makijaż, lub podarować teściowi piękną butelkę jego ulubionego trunku, sugerują Jusich i Hayes. 

Dlaczego warto zaufać Brides

Współpracownik Brides Melanie Rud ma prawie 15-letnie doświadczenie dziennikarskie w dziedzinie urody i stylu życia dla największych magazynów i stron internetowych. Jest również przyszłą panną młodą, która obecnie planuje swój własny ślub (i zastanawia się, w co zaangażować rodziców). 

Poznaj eksperta

Darcy Jusich i Kate Hayes są ekspertkami od prezentów i współzałożycielkami Happy Cabbage. Butik Happy Cabbage w Chicago oferuje wyjątkowe, spersonalizowane prezenty i kosze upominkowe na każdą okazję. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *