Syn nigdy się nie ustawił: Mama szuka dekad dochodów z alimentów na dziecko

Trochę w tyle na swoich płatności alimentów na dziecko? Cóż, rozważ to. Rosemary Douglas pozywa byłego płomienia Urban Joseph Grass w Los Angeles, Ca., sala sądowa w dniu 5 kwietnia, dla niektórych płatności alimentacyjnych, które twierdzi, że przegapił. Około 60 lat płatności. Tak, powód w tym przypadku jest młodzieńczy 81 i jej syn jest teraz emerytowany Air Force podpułkownik i dziadek, według jego dumnej mamy.

Houston Chronicle donosi, że ponieważ nie ma przedawnienia alimentów na dziecko, Douglas kontynuuje akcję przeciwko krnąbrnemu Grassowi. Zwykłe ona powiedziała (to twoje dziecko) on powiedział (nie miałam pojęcia) odegrało się w ciągu kilku dekad, odkąd Douglas znalazła się z dzieckiem, rzekomo dzięki uprzejmości Grassa. Według Douglas, po urodzeniu jej syna Geralda, starała się o nakaz alimentacyjny z sądu. Adwokat Grassa, Pedram Mansouri, twierdzi, że Grass, młody żołnierz w tym czasie, uczestniczył w jednej rozprawie sądowej, która nie zakończyła się nakazem alimentacyjnym. Został wysłany za granicę zanim odbyła się jakakolwiek kolejna rozprawa. Mansouri twierdzi, że Grass nie wiedział o żadnym nakazie płacenia 50 dolarów miesięcznie alimentów na dziecko.

Ze swojej strony, Kronika mówi, że Douglas próbowała wielokrotnie przez lata nakłonić Grassa do zapłaty, ale w końcu się poddała, wyszła za mąż, zrobiła karierę i urodziła dwójkę dzieci. Douglas jest teraz wdową i chce spróbować jeszcze raz, aby uzyskać to, co czuje, że jest jej prawnie i moralnie należne. Mówi, że nie chodzi o pieniądze, ale o zasady. I o odsetki, które po prawie sześciu dekadach byłyby znaczne.

Ale zdobycie wiarygodnych dowodów do przedstawienia w sądzie będzie przeszkodą. Po tak długim czasie trudno będzie znaleźć jakiekolwiek dokumenty sądowe lub dokumenty dotyczące doręczeń, które Douglas mogłaby wykorzystać, aby udowodnić, że nakaz alimentacyjny istniał i że Glass o nim wiedziała. Na jej drodze stoi również adwokat jej byłego męża, który jest sceptycznie nastawiony do jej roszczeń. „Mamy nadzieję, że uda nam się to dość szybko rozwikłać” – powiedział Mansouri. „Podejrzewam, że to starsza pani, która ma pecha i szuka pieniędzy”. Czas pokaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *