To gryzie: Pies skazany za atakowanie samochodów policyjnych

Długie ramię prawa jest teraz janking na smyczy agresywnego pooch w mieście Chattanooga, Tennessee. Jakby policja w Chattanooga nie miała wystarczająco dużo do czynienia z 14 marca, musieli odeprzeć atak pit bull mix Winston, który wziął potężny niechęć do kilku lokalnych krążowników policji, w wyniku czego kilka płaskie opony i brakujące zderzak lub dwa. Żaden z policjantów nie ucierpiał w tym ataku.

Ale według Chattanooga Times Free Press, w sumie cztery samochody, w tym dwa pojazdy policyjne, były. Winston, być może zdenerwowany przez światła i syreny nadjeżdżającego samochodu policyjnego, wybuchł z zatrzymania w jego pióra na dzień, o którym mowa, jak „więzień w World War II niemieckiego obozu śmierci,” adwokat Jim Andersen skomentował. Po jego walce z samochodem, Winston został zaokrąglony przez policję i ponownie osadzony w McKamey Animal Center, gdzie POW Winston okazał się być „wzorowym więźniem.”

Być może to właśnie jego dobre zachowanie w kojcu przekonało sędziego miasta Chattanooga Sherry Paty do nakazania wycofania pozwu przeciwko szczeniakowi za bycie „potencjalnie niebezpiecznym psem” po sześciu miesiącach, jeśli nakazane przez sąd szkolenie zakończy się sukcesem i nie wystąpią inne problemy. Więc, kuratela i zarządzanie gniewem. Brzmi jak uczciwa umowa, prawda?

Właściciele Michael Emerling i jego matka, Nancy Emerling, powiedzieli, że planowali zabrać Winstona do domu po rozprawie sądowej i czuli się szczęśliwi, że będzie miał szansę przejść przez nakazane przez sąd szkolenie posłuszeństwa. Ale raz ugryziony, dwa razy nieśmiały. Jeśli Winston zaatakuje ponownie, sprawy mogą nie pójść tak dobrze w sądzie. „Gdyby to była osoba lub dziecko (zaatakowane), to mogłoby być druzgocące”, powiedział sędzia Paty. „Nie chcę nawet odległej możliwości, że tak się stanie”. 

Jednak Ermerlings czują, że dobry rekord Winstona zachowania z ludźmi będzie kontynuowany. W rzeczywistości, Winston nigdy nie miał kłopotów przed atakiem 14 marca. Naprawdę, właściciel Nancy Emmerling powiedział, dobry ol’ boy Winston nigdy nie był agresywny w stosunku do niczego – z wyjątkiem sprzętu trawnik. Dobry pies.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *